Botulino toksino injekcijos – efektyvi priemonė sugrąžinti odos jaunystę

Botulino toksino injekcijos – efektyvi priemonė sugrąžinti odos jaunystę

Lygus, skaistus ir jaunatviška energija spinduliuojantis veidas – grožio ir sėkmės garantas. Deja, nepriekaištinga veido oda gali džiaugtis toli gražu ne visi – dėl žalingo aplinkos poveikio, streso ar natūralaus senėjimo proceso veidas neišvengiamai kinta. Ilgainiui veidrodyje pastebima vis daugiau nemalonių detalių – mimikos raukšlių, pigmentinių dėmių, veido kontūro pokyčių. Laimei, medicinoje atrandama vis daugiau saugių ir efektyvių priemonių, padedančių sugrąžinti pirminę odos būklę ir užtikrinti džiuginantį rezultatą. Viena jų - botulino toksino injekcijos, kurios laikomos viena efektyviausių odos tobulinimo priemonių.

Efektyvus raukšlių koregavimas

Pirmosios mimikos raukšlės gali pradėti formuotis jau ankstyvoje jaunystėje, o bėgant metams išryškėja ir kaklo srityje. Kiekvieno žmogaus veidas turi individualų raukšlių piešinį, kuris, besikartojant tam tikroms emocinėms išraiškoms, vis ryškėja. Šį piešinį pakoreguoti galima botulino toksino injekcijomis, kurios dažniausiai naudojamos:

  • Kaktos horizontaliųjų raukšlių ar tarpuakio „rūpesčio“ raukšlių lyginimui;
  • Raukšlių aplink akis naikinimui;
  • Žandikaulio linijos korekcijai;
  • Smakro raukšlės lyginimui;
  • Kaklo ar dekoltė srities raukšlių koregavimui.

Procedūros metu, plona adata į veidą įleidžiamas tiksliai apskaičiuotas kiekis botulino toksino, kuris atpalaiduoja veido raumenis, tokiu būdu sušvelnindamas ar visiškai panaikindamas nepageidaujamas raukšles. Tai atliekama greitai ir neskausmingai. Galutinis efektas pasireiškia per porą savaičių, o pasiektu rezultatu galima džiaugtis nuo pusės iki vienerių metų.

Botulino toksinas ir mitai

Drąsiai galima teigti, kad botulino toksino injekcijos padarė tikrą perversmą estetinėje medicinoje. Pirmoji botulino toksino injekcija kosmetiniams tikslams buvo panaudota daugiau nei prieš tris dešimtmečius. Specialistai užtikrina, kad šiandien botulino toksiną galima laikyti saugia ir efektyvia veido korekcijos priemone. Nepaisant to, apie botulino toksiną sklando įvairūs mitai:

  • Botulinas yra nuodas. Grožio ir medicinos sityje naudojamas išgrynintas botulino toksinas, kurio maži kiekiai yra visiškai nekenksmingi.
  • Botulinas kaupiasi organizme. Suleidus preparato, kraujas ima gaminti antikūnus, kurie ilgainiui pamažu iš organizmo visiškai pašalina botuliną, tad kaupimasis paprasčiausiai neįmanomas.
  • Veidas tampa lyg kaukė. Šiandien, ištobulinus grožio injekcijų metodikas, kiekvienam pacientui individualiai nustatomas reikiamas preparato kiekis, o botulinas leidžiamas būtent ten, kur reikia, tad tai padeda sukurti natūralų efektą.
  • Botulinas sukelia priklausomybę. Saugiai ir saikingai naudojamos botulino toksino injekcijos tikrai nesukels priklausomybės, svarbiausia paisyti specialisto rekomendacijų.
  • Grožio injekcijos – tik mada. Inovatyvios šiuolaikinės grožio procedūros neturėtų būti suvokiamos kaip tuščių standartų vaikymasis. Profesionalo atliekamos grožio procedūros, kurias lydi saikingumo, preciziškumo ir estetiškumo principai, gali padėti atsikratyti tiek visą gyvenimą lydėjusių kompleksų, tiek smulkių, gyvenimo kokybę trikdančių defektų. Galima pastebėti, kad grožio injekcijos pasaulyje jau seniai nebėra tabu. Įvairaus amžiaus pacientai vis dažniau naudojasi šių procedūrų teikiamais privalumais ir džiaugiasi pastebimais rezultatais.

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Švenčionyse

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Rekomendavo draugas, kolega


Iš svetainės www.albodent.lt


Per paiešką (pvz.: Google)


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close