Botulino toksinas: kenkia ar padeda?

Botulino toksinas: kenkia ar padeda?

Bėgant metams, neišvengiama išvaizdos pokyčių. Nepaisant to, kad išryškėjusios raukšlės yra natūralus procesas, jis tikrai nėra pageidaujamas. Laimei, šiuolaikinė medicina suteikia galimybę amžių išduodančius pėdsakus maskuoti ar net visiškai paslėpti. Atsikratyti raukšlių ir suteikti veidui jaunatvišką skaistumą padeda botulino toksino injekcijos. Daugelis slapta pasvarsto apie galimybę pasitobulinti grožio injekcijomis, tačiau tam nesiryžta dėl nepagrįstų baimių, stereotipų ar žinių stokos. Kas gi tas botulino toksinas ir ar jis nėra kenksmingas?

Botulino toksinas: kas tai?

Botulino toksino injekcijos – tai saugi procedūra, naudojama sumažinti ar panaikinti raukšles kaktos, akių, nosies, skruostų ar smakro srityje. Botulinas yra organinė medžiaga, kurios išskirtinumas – sugebėjimas sukelti raumenų paralyžių. Be to, toksinas naudojamas ir padidėjusio prakaitavimo gydymui, nes jis turi savybę mažinti prakaito liaukų veiklą.

Procedūros eiga

Į tam tikrus veido raumenis suleidžiamas labai nedidelis kiekis botulino dozės. Veido raumenys laikinai atpalaiduojami ir tokiu būdu sumažinamos ar visiškai panaikinamos (priklausomai nuo raukšlės gilumo) veido raukšlės ir pristabdomas naujų raukšlių formavimąsis. Praėjus kelioms dienoms po procedūros, raumuo nustoja susitraukinėti ir raukšlės išsilygina. Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir paciento poreikių, prireikia nuo 3 iki keliolikos injekcijų, kurios yra neskausmingos. Siekiant ilgalaikio efekto, procedūrą patariama atlikti reguliariai – kas 4–8 mėnesius.

Ar verta tobulintis botulino toksino injekcijomis?

Daugelis įvairaus amžiaus žmonių, tiek vyrų, tiek moterų, yra nepatenkinti „rūpesčio“ raukšlėmis, nusvirusiais antakių ar lūpų kampais ir kitokiais neigiamais išvaizdos pokyčiais. Į botulino toksino injekcijas dažnai žvelgiama su baime dėl vyraujančios stereotipinės nuomonės, kad botulino toksinas sukuria „kaukės efektą“. Tačiau toks efektas pasiekiamas tik tokiu atveju, jeigu procedūra yra atliekama nesaikingai arba neprofesionaliai. Norint džiaugtis kokybiškais rezultatais, svarbiausia – saikas ir kvalifikuoto gydytojo paslaugos. Botulino toksino injekcijos padės atsikratyti kompleksų, susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir atrodyti kur kas jauniau. Gydytojai patikina, kad botulino toksinas išlygina raukšles visiškai nekenkdamas Jūsų sveikatai.

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Pasirinkite paslaugą

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Gydymo metu per Spotify gali skambėti Jūsų mėgiama daina! SpotifyJei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Rekomendavo draugas, kolega


Iš svetainės www.albodent.lt


Per paiešką (pvz.: Google)


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close