Dantų laminatės – jaunystės eliksyras, tik šiek tiek kitoje formoje

Dantų laminatės – jaunystės eliksyras, tik šiek tiek kitoje formoje

Graži ir sveikata spinduliuojanti šypsena sunkiai beatsiejama nuo šiuolaikinio žmogaus įvaizdžio.  Tai - neįkainojamas aksesuaras, įkvepiantis beribės drąsos ir pasitikėjimo savimi, džiuginantis ne tik patį šypsenos savininką, bet ir aplinkinius. Graži šypsena – stiliaus detalė, kurios nenuginkluotų net dailiausias populiariausių mados namų drabužis ar milijoninis perlų vėrinys. Deja, gamta šiuo papuošalu apdovanoja ne kiekvieną, o jei ir apdovanoja – gražią šypseną neretai nusineša bėgantys metai. Visa laimė, odontologinės inovacijos suteikia galimybę prarastą šypseną atkurti greitai ir neskausmingai. Nebėra reikalo delsti ir laukti stebuklo, nes stebuklas jau išrastas. Tai – dantų laminatės.

Kas yra dantų laminatės?

Dantų laminatės – tai specialaus keraminio pluošto gaminiai, dedami ant danties paviršiaus, taip paslėpdami matomus estetinius trūkumus. Paprastai kalbant, dantų laminatės yra ypač ploni keraminiai dantų paviršiai, gaminami pagal paciento poreikius, siekiant pašalinti tam tikrus konkrečius estetinius trūkumus. Laminatėmis dažniausiai dengiamas visas danties paviršius, o bėgant laikui jos visiškai netamsėja ir išlaiko tvirtumą.

Kam tinka dantų restauracija laminatėmis?

Laminatės yra tinkamos daugumai pacientų, turinčių sveikus dantis ir norinčių pagražinti dantų emalio spalvą, paviršiaus tekstūrą, formą ar bendrą estetinį šypsenos vaizdą. Naudojant laminates galima labai tiksliai priderinti atspalvį, net jei pakitusi tik vieno danties spalva, jos taip pat naudojamos atstatant nuskilusius dantis ar užpildant tarpus tarp priekinių dantų. Jei pacientas nepageidauja ortodontinio gydymo, uždėjus laminates galima atstatyti vientisą, lygų, gražų dantų lanką, tačiau prieš priimant sprendimą, būtina konsultuotis su patyrusiais specialistais.

Įkvepianti istorija, gražesnės šypsenos link

Klinikos „Albodent“ pacientė Edita – gyvas laminačių daromų stebuklų pavyzdys. Būtent dantų laminavimo procedūra Edita grąžino spindinčią šypseną ir pasitikėjimą savimi: „Dantų išvaizda buvau nepatenkinta, nes su metais dantys nudyla, pasidaro trumpesni. Taip pat buvo pageltę, pigmentuoti. Vienas iš būdų pagerinti šypseną – dantų laminatės, kurios niekada negelsta, visada natūraliai baltos, o taip pat ir dantų formą galima pakeisti.“ Praėjus metams po procedūros Edita dalinasi įspūdžiais ir teigia, kad dantų laminatės buvo vienas geriausių sprendimų jos gyvenime, o šypsena atrodo taip pat gražiai kaip pirmą dieną.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Taigi, dantų laminačių technologija įrodo, jog kelias į laimingesnį gyvenimą kartais yra neįtikėtinai paprastas. Kviečiame registruoti nemokamai konsultacijai dėl dantų laminančių „Albodent“ klinikoje ir jau greitai pasipuošite naujutėlaite šypsena, įkvepiančią naujam gyvenimui. Konsultacijos metu gydytojas odontologas Justinas Gaidys atsakys į visus Jums rūpimus klausimus ir parinks tinkamą gydymo planą, atitinkanti Jūsų asmeninius norus ir lūkesčius.

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Rekomendavo draugas, kolega


Iš svetainės www.albodent.lt


Per paiešką (pvz.: Google)


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close