Paciento istorija: tiesūs dantys – trumpiau nei per metus

Paciento istorija: tiesūs dantys – trumpiau nei per metus

Dantų tiesinimas kapomis daugeliui dar yra naujiena. Susidomėjusiems šiuo moderniu gydymo būdu kyla begalė klausimų: nuo gydymo tinkamumo konkrečiu atveju iki kapų nešiojimo ypatumų. Daugiau aiškumo ape šią ortodontinę techniką įneš reali paciento patirtis. Domantas (28) dalinasi savo įspūdžiais apie dantų tiesinimą kapomis, kurias jis pasirinko dėl nenoro nešioti breketus ir trumpesnės gydymo trukmės.

Kapos kasdienybės neapsunkino

 

Dantų tiesinimo kapų privalumai – patogumas, estetika, trumpesnė gydymo trukmė ir reti vizitai pas gydytojąDomantas prisimena savo pirmąjį vizitą pas odontologą, kurio metu sužinojo, kad jam reikės ne tik tiesinti dantis, bet ir koreguoti sąkandį. Jis nesibaimino pasirinkdamas inovatyvų gydymo metodą – dantų tiesinimo kapas – nes gydytojas suteikė daug vertingos informacijos, pristatė viso gydymo eigą ir atsakė į iškilusius klausimus. Kito vizito metu buvo prengtas skaitmeninis gydymo planas, tad buvo galimybė pamatyti būsimus dantų pokyčius. Be to, iš anksto numatomas tikslus būsimų vizitų skaičius ir gydymo trukmė.

Kapas šiuo metu Domantas nešioja 4 mėnesius, o visas gydymas tetruks iki vienerių metų. Dantų tiesinimas įsibėgėjo sklandžiai – vaikinas įžvelgia daug privalumų. Domantas jaučia, kad dantys juda į reikiamas pozicijas, tačiau tai jokio skausmo ar diskomforto nesukelia. Kapos yra perregimos, plonos, todėl nebraižo burnos gleivinės ir ant dantų beveik nesijaučia. Jas reikia keisti maždaug kas dvi savaites, kol dantys pamažu išsitiesina, o sąkandis tampa taisyklingas. Vaikinas stebisi, kad aplinkiniai kapų nepastebi, šveplavimas nepasireiškia, išsiimti ir įsidėti kapas taip pat labai paprasta, todėl gydymo eiga visiškai paciento nevaržo. Vienintelis pokytis, kurį pastebėjo Domantas – dažnesnis dantų valymas.

KONTAKTAI

Efektyvūs rezultatai

Domantas džiaugiasi pasirinkęs šiuolaikišką dantų tiesinimo būdą. Didžiausiais kapų privalumais laiko patogumą, estetiką, trumpą gydymo trukmę ir retus vizitus pas gydytoją odontologą. Ši ir dar daugybė sėkmingų pacientų patirčių tiesinant dantis kapomis visiems laikams griauna įsitikinimus, kad ortodontinis gydymas reikalauja daug kantrybės, pastangų ir kasdienių įpročių keitimo. Medicina nestovi vietoje ir kapos yra akivaizdus to įrodymas. Su dantų tiesinimo kapomis kelias link svajonių šypsenos yra paprastas, o rezultatas – pranokstantis lūkesčius.

Visą Domanto istoriją bei įspūdžius išgirsti galite vaizdo įraše.

Gyd. odontologo Justino Gaidžio interviu Žinių radijo laidoje:

close

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Pasirinkite paslaugą

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skauda dantį, konsultacija dėl galimo gydymo)

Gydymo metu per Spotify gali skambėti Jūsų mėgiama daina! SpotifyJei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Rekomendavo draugas, kolega


Iš svetainės www.albodent.lt


Per paiešką (pvz.: Google)


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close