Taupus ir kokybiškas dantų atkūrimas – svajonė ar realybė?

Taupus ir kokybiškas dantų atkūrimas – svajonė ar realybė?

Nešiojate išimamus dantų protezus? Ar dar pamenate, kaip kąsti obuolį, nevaržomai šypsotis ir mėgautis bendravimu? Dažniausiai išimamus protezus nešiojantys asmenys gali tik pasvajoti apie šiuos, iš pirmo žvilgsnio įprastus, dalykus. Taip yra todėl, kad išimamas protezas neturi už ko tvirtintis, dėl to apatiniame žandikaulyje nuolat slankioja, spaudžia burnos gleivinę, su juo nepatogu kramtyti. Retas kuris žino, jog minėtus nepatogumus galima nesunkiai išspręsti, pritaikius specialią metodiką ir išimamą protezą pritvirtinus ant dviejų implantų. Apie taupaus ir kokybiško dantų atkūrimo būdą ir jo pritaikymo galimybes kalbamės su „Albodent“ klinikos implantuojančiu gydytoju odontologu Justinu Gaidžiu.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Pokyčiai pasiekiami lengviau, nei tikimasi

Išimamus protezus nešiojančių asmenų kasdienybė yra lydima nemalonių iššūkių. Žmonės metų metus kankinasi su įprastais dantų protezais, manydami, kad neturi kitos išeities, kaip tik susitaikyti su plokštelės nepatogumais. Tai yra netiesa. Situacija gali visiškai pasikeisti įsriegus du implantus ir prie jų pritvirtinus išimamą protezą. Šį būdą pasirinkę pacientai tvirtina, kad įprasti protezai ir pritvirtinti ant dviejų implantų skiriasi kaip diena ir naktis – nebereikia visur su savimi nešiotis protezų klijų arba sukti galvos, kaip susimalti maistą ar pavalgyti viešumoje. Pacientai džiaugiasi, kad dantys laikosi kuo puikiausiai, net nėra tokių minčių, jog galėtų iškristi.

Ant dviejų implantų pritvirtintus protezus dažniausiai renkasi tie, kurie jau turi išimamą plokštelę, tačiau nėra patenkinti jos funkcionalumu. Implantuojančio gydytojo odontologo Justino Gaidžio teigimu, ženkliai pagerinti kasdienybę nuo šiol gali kiekvienas ir tai yra pakankamai paprasta. „Implantuose ir protezuose pritaikomi specialūs elementai, primenantys užraktus. Jie tvirtai susijungia tarpusavyje ir protezai nejuda burnoje. Tokios sistemos dėka, žmogus gali laisvai bendrauti, juoktis. Be to, su plokšteliniais protezais įmanoma atkurti tik iki 20 proc. kramtomojo krūvio, o pritvirtinus juos ant dviejų implantų galima drąsiai mėgautis įprastu maistu, nes kramtymo funkcija tampa efektyvesnė daugiau nei dvigubai“.

Koks dantų atkūrimo būdas – geriausias?

Visų dantų atkūrimas ant 4 implantųDantis atkurti norintys asmenys domisi visomis gydymo galimybėmis – tiek išimamais protezais, tiek implantais. Implantuojantys gydytojai dažnai sulaukia klausimo: koks dantų atkūrimo būdas yra geriausias? Gyd. odontologas Justinas Gaidys tvirtina, kad kiekvienam pacientui yra savas dantų atkūrimo metodas. „Mes esame tam, kad padėtume išsiaiškinti, koks dantų atkūrimo būdas yra optimaliausias būtent Jums. Be abejonės, prieš tai reikalinga profesionali, išsami konsultacija: atliekami reikiami diagnostiniai tyrimai, nustatomas trūkstamas kaulo kiekis, išsiaiškinami Jūsų poreikiai, ir, remiantis šiais kriterijais, parekomenduojami galimi problemos sprendimo keliai“.

Svarstant apie dantų atkūrimą, pirmiausia, vertėtų išsigryninti, kuris veiksnys Jums turi lemiamą įtaką – estetika, patogumas, funkcija, stabilumas, o gal šių savybių visuma? Jeigu žmogus svajoja apie neišimamus dantis, tokiu atveju būtini mažiausiai 4 implantai. Siekiant maksimalaus rezultato, sriegiami 6-8 implantai ir ant jų dantys tvirtinami atskiromis jungtimis, atkartojant natūralių dantų ypatumus. Na, o jeigu didžiausias trūkumas atrodo būtent prastas išimamo protezo laikomumas ir nekokybiška funkcija, šios problemos išsprendžiamos įsriegus vos 2 implantus. Akivaizdu, kad su minimaliomis investicijomis protezo nešiojimas gali būti kardinaliai kitoks: patikimas, patogus, funkcionalus.  

NEMOKAMA KONSULTACIJA

Gyd. odontologo Justino Gaidžio interviu Žinių radijo laidoje:

close

Registracija pas odontologą klinikoje ALBODENT, Vilniuje

close

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Vardas, Pavardė*

Pasirinkite paslaugą

Gimimo metai*

Adresas*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Į Jūsų elektroninį paštą bus siunčiamas priminimas apie Jūsų vizitą.

Jums patogiausias vizito laikas*

Rytas (8.00 - 12.00)


Popietė (13.00 - 16.00)


Vakaras (16.00 - 20.00)

Mano vizito tikslas (pasirinkite vieną)*

Esu naujas(-a) pacientas (-ė)


Periodiškas pasitikrinimas


Norėčiau pasikonsultuoti


Kita (pvz.: Skauda dantį, konsultacija dėl galimo gydymo)

Gydymo metu per Spotify gali skambėti Jūsų mėgiama daina! SpotifyJei esate naujas(-a) ALBODENT pacientas(-ė), iš kur sužinojote apie kliniką?

Rekomendavo draugas, kolega


Iš svetainės www.albodent.lt


Per paiešką (pvz.: Google)


Kita (pvz.: Skaudą dantį, norėčiau, pasikonsultuoti dėl galimo gydymo)

Jei pasirinkote Kita

Jūsų komentaras

close

Noriu užduoti klausimą

close

Vardas, Pavardė*

Jūsų telefono numeris*

Jūsų el. paštas*

Ar šiuo metu esate ALBODENT pacientas(-ė)*

Taip

Ne

Jūsų klausimas

Čia taip pat galite parašyti atsiliepimą apie mus.

close